Filia Biblioteczna w Glinniku w dniach 8–15 maja 2014 r. w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek przygotowała dla swoich czytelników mnóstwo atrakcji. Przez cały tydzień można było zdobyć jeden ze „Skarbów ze starego kosza” w ramach kiermaszu używanych książek. Wiele pozycji znalazło swoich nabywców. Przez cały tydzień trwała również amnestia dla zapominalskich. Kilku czytelników z niej skorzystało. W naszej placówce odbywały się również spotkania z ciekawymi postaciami.

W poniedziałek 12.05.2014 r. najmłodsze dzieciaki spotkały się z królewską dworką, która przeczytała historię o perypetiach pewnej leniwej królewny.

 

 

We wtorek 13.05 2014 r. do czytelników biblioteki przybył czarodziej i zaprezentował ciekawe historyjki ze swego kapelusza.

 

We czwartek 15.05.2014 r. w bibliotece zjawił się dziadek Władek w lubocheńskiej sukmanie, co wzbudziło zainteresowanie obecnych na spotkaniu uczestników. Dziadek Władek przeczytał nieznane legendy o Spale i Luboszewach. Dzieciaki bardzo chciały usłyszeć legendę o Glinniku. Podjęto zatem wyzwanie dla chętnych na napisanie najciekawszej, gdyż do tej pory nie ma żadnej spisanej legendy.

 
     

  POLUB NAS NA FACEBOOKU

LISTA ŻYCZEŃ

Okienko to jest dla Was!

Dzięki niemu możecie napisać do nas Wasze propozycje książek oraz wszytko to, co jest związane z naszą biblioteką !

trwa inicjalizacja, prosze czekac...GBP

Użytkowników : 5
Artykułów : 104
Zakładki : 56
Odsłon : 152951


prosze czekac... GBP
prosze czekac.. konkursy

© 2022 Gminna Biblioteka Publiczna w Lubochni