Image

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubochni i jej Filia w Glinniku bierze udział w projekcie "RozPRACUJ to z biblioteką", który realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI).

W ramach tego projektu biblioteki będą wspierały osoby bezrobotne w poszukiwaniu pracy. Obie biblioteki otrzymały nowoczesny sprzęt komputerowy a wraz z nim również wsparcie techniczne.

 

W ramach projektu od stycznia do czerwca bibliotekarki biorą udział w cyklu warsztatów: 8 dni z planowania rozwoju biblioteki (prowadzi CAL), których efektem końcowym będzie 3-letni plan rozwoju biblioteki oraz 2 dni poświęcone rynkowi pracy (prowadzi FISE). Dwie bibliotekarki biorą udział w szkoleniach informatycznych.

Na przełomie września i października bibliotekarki biorą udział w 4 dniowym szkoleniu "Jak pomagać na lokalnym rynku pracy". W listopadzie odbędzie się konkurs grantowy a biblioteka będzie mogła ubiegać się o grant w wysokości 4400zł na realizację działań i pomysłów wspierających osoby poszukujące pracy. Realizacja projektu potrwa do końca sierpnia 2014 roku.

 

  POLUB NAS NA FACEBOOKU

LISTA ŻYCZEŃ

Okienko to jest dla Was!

Dzięki niemu możecie napisać do nas Wasze propozycje książek oraz wszytko to, co jest związane z naszą biblioteką !

trwa inicjalizacja, prosze czekac...GBP

Użytkowników : 5
Artykułów : 104
Zakładki : 56
Odsłon : 188066


prosze czekac... GBP
prosze czekac.. konkursy

© 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Lubochni