ImageTo hasło przewodnie uroczystości zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubochni z okazji Światowego Dnia Seniora, która odbyła się 18 listopada 2012 r. Zróżnicowany program artystyczny dostarczył przybyłym gościom wiele atrakcji. Pani Janina Schab odczytała swój wiersz o seniorach, wystąpiła Strażacka Orkiesrta Dęta z Lubochni oraz Jan Kopara- śpiewak operowy.

Image

Dalsza część imprezy upłynęła w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki zespołu piosenki biesiadnej "Jacy Tacy Moszczeniacy", który rozbawił zgromadzonych, a także zachęcił do wspólnego śpiewu.

Image

Najstarsze seniorki spośród widowni: Konstancja Urbańczyk (95 lat) i Katarzyna Bernaciak (76 lat) otrzymały z rąk radnych: Agnieszki Polus i Władysława Wójciaka bukiety kwiatów. To bardzo miłe i wzruszajace spotkanie, przy słodkim poczęstunku trwało do późnego popołudnia.