• Tegoroczne Urodziny Książkowego Misia już za nami. Impreza zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Lubochni odbyła się 22 października w sali Gminnego Centrum Kultury.

miś13

  • W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością: Sekretarz Urzędu Gminy – pani Maria Jolanta Ochota, Skarbnik Urzędu Gminy – pani Monika Kuta, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubochni – pani Halina Lechowska oraz Zastępca Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubochni – pani Dorota Krysakowska.
  • Na spotkanie do Gminnego Centrum Kultury przybyły pod opieką swoich pań nauczycielek przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubochni.
  • Impreza urodzinowa rozpoczęła się od przywitania gości przez Panią Martę Adamiec. Całą uroczystość poprowadzili: klaun Łaskotek i klaun Chichotek.

 

 

Głównymi bohaterami spotkania były oczywiście wszystkie znane dzieciom misie. Gościem honorowym był Kubuś Puchatek, który przybył osobiście na urodzinową imprezę i wspólnie z dziećmi tańczył i bawił się przy muzyce o misiach.

Podczas uroczystości specjalnie dla dzieci została przeczytana przez Panią Sekretarz, Panią Skarbnik oraz Panią Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego bajka pt.: „Gdzie jesteś misiu?”.

Ponadto dzieci wysłuchały historii o powstaniu misia, brały udział w konkursach i quizach, podczas których mogły się wykazać m.in. znajomością bajek o jubilatach, zręcznością i sprawnością. Na koniec uroczystości dzieci odśpiewały Kubusiowi Puchatkowi „sto lat” oraz spróbowały urodzinowego tortu. Miś wręczył dzieciom małe upominki i obiecał, że za rok znowu przyjedzie do Lubochni.miś2

 

miś3miś1

mis5

miś6

miś7

miś8

miś9

miś10

miś11

  POLUB NAS NA FACEBOOKU

LISTA ŻYCZEŃ

Okienko to jest dla Was!

Dzięki niemu możecie napisać do nas Wasze propozycje książek oraz wszytko to, co jest związane z naszą biblioteką !

trwa inicjalizacja, prosze czekac...GBP

Użytkowników : 5
Artykułów : 104
Zakładki : 56
Odsłon : 186533


prosze czekac... GBP
prosze czekac.. konkursy

© 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Lubochni