• Moc wrażeń i atrakcji, czyli Dzień Dziecka w Lubochni.
    • alt
  • Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Lubochni w sobotę 30 maja 2015r.
  • zorganizowały dla najmłodszych aktywny i pełen atrakcji Dzień Dziecka.
    W tym dniu lubocheński stadion sportowy zmienił się w wielki, kolorowy plac zabaw.

w1

• Malowanie twarzy, dmuchanie balonów, zawody sportowe, pieczenie kiełbasek – to tylko część z wielu przygotowanych na ten dzień atrakcji.
    W programie imprezy były m.in. gry i zabawy, konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe i słodkie upominki.
  • Uczestniczyło w niej ponad 80 dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
    Impreza sprawiła najmłodszym wiele radości, zabawy i satysfakcji. Czterogodzinnym zawodom dzieci towarzyszyła piękna, letnia pogoda i wspaniała sportowa atmosfera.
    Zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracali do domów.
    Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Lubochni, którym pomagały wolontariuszki: Wiktoria Głowacka i Estera Klimek.
  • alt
  • w2